sobota, 26 lipca 2014

IV Rajdowe Samolotowe Mistrzostwa Polski Zakończone :)

Dobry wieczór,
tuż przed 19stą Mistrzostwa zostały oficjalnie zamknięte, a puchary wręczone. Zwyciężyli faworyci - Bolek Radomski i Dariusz Lechowski! Gratulacje!
 Dziś najlepiej trasę polecieli Krzysztof i Kamil Wieczorek - za całe zadanie przywieźli 0 punktów karnych! Jedyne 10 punktów otrzymali za lądowanie w sektorze A. Ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu.

Drugie miejsce wywalczyła również załoga "Wieczorków" Michał i Marcin, na trzecim uplasowali się weterani podniebnych zmagań - Janusz Darocha i Zbigniew Chrząszcz.

Udało się rozegrać trzy konkurencje rajdowe oraz cztery oceniane próby lądowań. Do komisji wpłynęły w trakcie zawodów dwa protesty, pozytywnie rozpatrzone na korzyść zawodników. Mistrzostwa przebiegły w łagodnej atmosferze, największe figle płatała pogoda, przez którą kilka razy obloty były opóźniane.

Już za dwa tygodnie w Toruniu Mistrzostwa Świata!!! Zapraszamy do strefy kibica na lotnisko w Toruniu i na fan page - adres już wkrótce!